Fotografia portetowa

sesja fotograficzna szczecin

Oferta fotografii portretowej to dość szeroka propozycja dla osób zainteresowanych utworzeniem własnego portfolio w plenerze lub w studio, czy też zrobieniem prezentu ukochanej osobie przygotowując portret w eleganckiej oprawie. Fotografia portretowa to nie tylko portret „od pasa w górę”, ale również dynamiczny „portret reportażowy”. Jest najwierniejszym sposobem przedstawienia osoby w sytuacji i wydarzeniu właśnie za pomocą zdjęcia portretowego. Tak jak w przypadku fotografii rodzinnej proponuję przede wszystkim wyjście w plener (dla osób niezdecydowanych wyborem studia lub pleneru), a później ewentualnie zdjęcia w studio. Na sesji fotografuję ludzi takimi jakimi są, lub jakimi chcieliby się stać. Lubię miękkie naturalne światło i dlatego często wybieram plener lub pomieszczenia z dostępem do światła dziennego.

Zdjęcia studyjne, lub plenerowe klient otrzymuje na płycie jak i w formie wydruku. W zależności od przeznaczenia uzgadniamy wcześniej format zdjęcia. W ofercie mam również szeroki zakres usług profesjonalnego wydruku i oprawy zdjęć. Od podstawowej odbitki, przez antyramy i zdjęcia drukowane na płótnie i oprawiane na ramie drewnianej. Zdjęcia przesyłane do wydruku są przygotowane i drukowane na skalibrowanym sprzęcie, a nad całością procesu czuwam ja i drukarnie w różnych częściach Polski. Od lat współpracuję tylko z najlepszymi.

Każdy klient, bez względu, czy jest to sesja ślubna, indywidualna portretowa, rodzinna, czy biznesowa otrzymuje ode mnie galerie online (na hasło) na rok czasu.

Szczegółową ofertę sesji portretowej prześlę Państwu mailem. Proszę o krótką wiadomość przez formularz kontaktowy.

Fotografia portretowa – przykładowe prace:

sesja w plenerze szczecin

sesja plenerowa zachodniopomorskie

sesja plenerowa w szecinie

sesja portretowa zdjeciowa w szczecinie

sesja zdjeciowa szczecin

Fotografia portretowa. Szczecin, Warszawa, Koszalin, Piła, Gorzów, Kołobrzeg. Zdjęcia ślubne, rodzinne portretowe, sesje zaręczynowe.